Získajte zľavový poukaz na matrace

Získajte zľavu na matrac

Zľavový poukaz na matrace získa každý, kto si u nás zakúpi akúkoľvek posteľ z masívu. Do niekoľkých hodín od odoslania objednávky obdržíte automatický e-mail s 2 poukazmi na matrace z našej ponuky.

  • Poukaz vo výške 25 €
  • Poukaz vo výške 50 € (pri objednávke nad 300 €)

Výhodou poukazu je, že ho môžete použiť ihneď, ale pokojne aj neskôr – o týždeň, o mesiac alebo aj o rok. Je len na vás, kedy poukaz použijete, zľava bude použitá automaticky pri kúpe akéhokoľvek matraca z našej ponuky.

Prečítajte si podmienky využitia zľavového poukazu a vychutnajte si pohodlný spánok na kvalitnom matraci. Akcia platí od 1.1.2022.

Prečo matrac od nás?

➞ Na výber máte viac ako ako 30 rozmerov, medzi nimi klasické matrace 90×200, 140×200 či partnerské matrace 180×200. Sme pripravení aj pre milovníkov atypických matracov. Nájdete u nás matrace 70×200, 80×190, matrace 85×195, 90×195 a mnoho ďalších.

➞ Môžete si vybrať materiál snímateľného poťahu, ktorý môžete kedykoľvek zložiť a oprať. Hovoríme o antibakteriálnych poťahoch, poťahoch s chladiacimi materiálmi, pre ľudí so zvýšeným potením a iné.

➞ Nielen materiál poťahu, ale i matraca je dôležitý. Matrace s HR penou, pamäťovou penou, pružinami, či taštičkami. Je len na vás, ktorý materiál si vyberiete. Nižšie nájdete krátky prehľad matracov, ktoré u nás okrem iných nájdete.

Penové matrace – Matrac pre ľudí, ktorí sa nevedia rozhodnúť. Vyrábajú sa z PUR peny, studenej peny a pamäťovej peny. Vynikajúca voľba pre alergikov a ľudí s bolesťami chrbtice.

Taštičkové a pružinové matrace – plnené pružinami a taštičkami, ktoré dokážu optimálne rozložiť váhu. Poskytnú perfektné kopírovanie tela pre všetky typy postáv.

Kokosové matrace – vyrobené zo 100% prírodných vlákien palmy kokosovej. Matrac je vďaka tejto vrstve pevnejší a odolnejší. Vďaka hypoalergénnym vlastnostiam je vhodný pre alergikov a astmatikov.

Zdravotné matrace – Najmä pre ľudí s ortopedickými problémami. Patria tu antibakteriálne matrace, ortopedické matrace, sendvičové matrace či antidekubitné matrace.

Matrace 1+1 akcia – Ponuka platí pre všetky typy matracov. Stačí si vybrať jeden a ten istý dostanete k nemu úplne zadarmo. Uvedená cena pri produktoch platí pre 2 kusy matracov.

Prečítajte si tiež:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *