Nové detské domčeky na záhradu dostupné na drevko.sk

S príchodom teplých dní sa spája aj viac stráveného času na záhrade. Pokiaľ máte v záhrade miesto navyše, vytvorte deťom miesto na zábavu. Jednou z možností je detský domček, v ktorom budú vznikať úžasné dobrodružstvá.

Na drevko.sk sme pripravili sortiment rozprávkových detských domčekov na záhradu, ktoré rozjasnia očká všetkým malým ratolestiam. Uvidíte, že detské domčeky sa stanú výborným doplnkom v záhrade, od ktorého sa deti nebudú chcieť odtrhnúť.

Prinášame záhradné detské domčeky holandskej značky EXIT Toys, ktoré vynikajú pre svoj dizajn a kvalitu. Vybrať si môžete zo 48 domčekov v rôznych rozmeroch, farbách a výbave. Všetky záhradné domčeky pre deti sú vyrobené z certifikovaného cédrového dreva, ktoré je odolné voči poškodeniu, hnilobe a plesniam.

Pozornosť venujeme aj príslušenstvu k domčekom, v ktorom nájdete interiérové zariadenie domčekov – detské kuchynky, dielne a náradie či tabule na kreslenie.

Drevený domček pre deti Crooky 550 s pieskoviskom, šmykľavkou a verandou.

Bezpečnosť je pre nás dôležitá

Detský záhradný domček musí spĺňať isté bezpečnostné podmienky pre pokojné hranie dieťaťa bez akéhokoľvek rizika. Jednou z podmienok je aj stabilita domčeka, ktorá má odolať nepriaznivým poveternostným podmienkam. Zvýšiť ju odporúčame pomocou kotviacej súpravy, ktorá naozaj dostatočne  ukotvíte domček k zemi. 

K domčekom, ktoré sa jednoducho umiestňujú na zem, sme priradili aj podlahy, ktoré spríjemnia čas v domčeku. Podlaha do domčeka sa postará o teplo a sucho v interiéri.

Prečo detský záhradný domček od nás?

➞ Vybrať si môžete z viac ako 40 domčekov v rôznych farebných odtieňoch.

➞ V ponuke sú domčeky so šmykľavkou, pieskoviskom, verandou alebo domčeky v klasickom prevedení.

➞ Domčeky na záhradu sú vyrobené z kvalitného cédrového dreva, odolného voči hnilobe a poškodeniu.

➞ Kvalitné materiály a všetky potrebné certifikáty kvality.

➞ K dispozícií je aj príslušenstvo na zariadenie interiéru domčeka.

➞ Ideálne aj na letnú prespávačku s kamarátmi.

Prečítajte si tiež:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *