Privítajte jar aj vo svojej spálni

Napokon sme sa dočkali. Jar je tu as ňou aj viac slnka a svetla, príjemné počasie a príroda, ktorá kvitne aj v srdci miest. Pustite jar s jej novou energiou a dobrou náladou aj do svojich spální. Ako na to?

Vôňa pre pohodu aj príjemný spánok

Aromaterapia má na našu psychiku jedinečný vplyv a práve vôňou môžeme jar pri sebe doma privítať snáď najlepšie. Pokiaľ patríte k šťastlivcom, ktorí netrpia alergiou, môžete si do spálne priniesť čerstvý lúčny kvet z etického kvetinárstva a jeho príjemnú vôňu. V opačnom prípade, ak alergia jar neuľahčuje, nezúfajte. Aromaterapeutické oleje ponúkajú širokú škálu vôní, ktoré môžu priniesť do vášho domova jarnú atmosféru bez rizika alergických reakcií. A keby predsa len alergia prekvapila, existujú aj lieky na alergiu, ktoré vám môžu pomôcť užívať si jar bez nepríjemných symptómov, také lieky nájdete tu.

Zababušte sa do jarných vzorov

Nalákali sme vás čerstvým lúčnym kvetom, ale bránia vám alergie alebo nepatríte k fanúšikom rezaných kvetov? Máme pre vás ideálne riešenie.

Obliečky v jarných vzoroch vašu spálňu v okamihu premenia. Práve posteľná bielizeň je v ložnici často tým najvýraznejším prvkom a preto sa výber obliečok určite neoplatí podceňovať. Jar ešte dokáže prekvapiť aj teplotou pod nulou, preto odporúčame siahnuť po bavlnených obliečkach, ktoré vás v noci príjemne zahreje, ale príjemne vám v ňom bude aj počas teplejších večerov. Vo vyšších teplotách potom môžete siahnuť po príjemne chladivom saténe.

Potrebujete si prispať a ruší váš príliš skoré svetlo?

Jednou z najlepších vecí na jar je návrat svetla. To ale nemôžu povedať napríklad. ľudia, ktorí pracujú na nočných. Potrebujete sa poriadne vyspať , ale práve kvôli slnečným lúčom nie a nie zabrať? V tom vám pomôžu kvalitné zatemňovacie závesy, ktoré do vašej spálne svetlo pustia len pokiaľ o to stojíte.

A čo ostatné časti bytu?

Jarné upratovanie, čisté okná, vôňa čistiacich prostriedkov. To je všetko pekná, ale pokiaľ vás len tá predstava stresuje, určite nie je nutné byť kvôli ročnému obdobiu čistiť, ako by vám mal navštíviť sám kráľ.

Užite si spomínané kúzlo aromaterapie a jarných dekorácií a nechajte sa aj vy naplniť energiou prebúdzajúcej sa prírody.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *